Seite 1 von 15 12311 ... LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 5 von 75

Thema: Tv box önerisi

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von cihat60

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard Tv box önerisi

arkadaşlar H96 Max cihazı kullanıyorum ilk açılışta güzel fakat bir süre sonra donmalar yaşıyorum..daha evvel böyle sorun yaşamadım. 2-3 haftadır bu sorunla karşılaşıyorum.Cihaza bakıyorum ısınma yok denecek kadar az.Net hızım 16 Mbps ye kadar.8 ila 15 arası değişiyor.Bu sorunun Panelden kaynaklandığını düşünmüyorum zira yaklaşık 10 panel deniyorum hepsinde aynı sorun var.Bu sorunun kaynağı sizce ne olabilir.Eğer cihaz ise fiyat performans olarak hangi cihazı önerirsiniz...
    Kullandığım cihaz:
    Ram: 4 GB
    Rom: 32 GB
    Android 9

2. Die folgenden 9 Benutzer sagen Danke zu cihat60 für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #2
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von alihangok

Info

Hocam aynı cihazdan bende de var. İlk aldığımda yaptığım iş ROM değiştirmek oldu. SLIMBOX rom adlı bir rom var onu kurmanızı tavsiye ederim ben onunla kullanıyorum ve memnunum. Wifi performansına gelirsekte bu cihazda AC wifi yani çift kanal wifi olmadığından wifi performansı zayıf üstüne wifi anteni çok yetersiz o yüzden böyle bir sıkıntı var.

4. Die folgenden 8 Benutzer sagen Danke zu alihangok für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #3
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von harputlu

Info

Xiaomi Box tv tavsiye Ederim. Gayet hızlı ve sabit çalışıyor

6. Die folgenden 7 Benutzer sagen Danke zu harputlu für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #4
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von asigo64

Info

Dreamstar A4 32 gb android tavsiye ederim gayet hizli tavsiye ederim 4-5 aydir kullaniyorum memnunum

8. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu asigo64 für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #5
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von abbuzer777

Info

ben bir cogunu denedim Stickten Iyisi yok [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

10. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu abbuzer777 für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 1 von 15 12311 ... LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer