4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: kendi ayrıntılı m3u kanal listemi nasıl yapabilirim

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye bayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart kendi ayrıntılı m3u kanal listemi nasıl yapabilirim

Merhaba bu işlerde yeniyim dediğim gibi kendi ayrıntılı m3u listemi hazırlamak istiyorum youtubede eğitim videoları çok az ve kafam karışıyor nasıl yapabilirim yardımlarınız için teşekkür ederim

2. 25 kişi bu gönderi için bayat üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yeni Üye McOrcoTv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Garaveli m3u editör ile kolayca düzenleniyor

4. 16 kişi bu gönderi için McOrcoTv üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Yeni Üye bayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

[MENTION=1513]McOrcoTv[/MENTION] garaveli m3u editör site içi bir editör mü ? eğer indiriliyorsa indiremem ben işletim sistemim linux linuxta windows dosyaları açılmıyor
    Konu bayat tarafından (29.05.22 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: etiketlemek için düzenledim

6. 12 kişi bu gönderi için bayat üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

cok.kolay.hazırlamdan.önce.calişan.adiresler.bu l.masa.üstüne.tex.dosyası.ac.icine.en.üste...# EXTM3U.bunu.yapıştır.bunu.üste.yapmasan.cogu.p ogramda.calışmaz.altına.calışan.adiresleri.ko pyala.yapıştır.tr.yabancı.nasıl.kendine.göre .ayarla.bitirdimi.calışmıyan.bi.m3u.dosyası.bu l.tex.le.ac.hepisini.sil..kendi.listeni.tümünü. sec.boş.m3u.nun.icine.yapıştır..calışan.kend ine.ayit.m3u.dosyan.oldu

örnek.benim.listem.tex
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

bitmiş.hali.calışan.m3u.dosyam.bu.kadar.basit.
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

bu.listeye.yabancı.da.ekliye.bilirim.sınır.yok. .test.etim.m3u.dosyam.gayet.hızlı.calışıyor.t üm.pogramlarda.calışır
    Konu iizz tarafından (29.05.22 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.

8. 82 kişi bu gönderi için iizz üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler