Seite 3 von 8 ErsteErste 12345 ... LetzteLetzte
Ergebnis 11 bis 15 von 37

Thema: vavoo

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #11
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von duzce1903

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Geçmiş olsun ustam. Allah şifalar versin

2. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu duzce1903 für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #12
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von muzo34

Info

Cok gecmis olsun kardeş allah salikli mutlu huzurlu uzun seneler görmen i nasip etsin biraz dikat et kap cok önemli fazla hecan a ve yohun koşusdurmaya gelmez benim babam da 4 sene önce kalp kiricinde mefat etdi sana acil sifalar diliyorum

4. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu muzo34 für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #13
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von köprülü

Info

merhaba arkadaşlar iki ayrı özellik ekledim bu halini de sizlerle paylaşmak istiyorum isterseniz ikisini aynı anda isterseniz eskisini isterseniz yenisini dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz yeni apk ya eklediğim özellikler içerik arama filtreleme özelliği ikincisi vavoo kanalları yanı sıra huhu kool oha olarak ta kullanabilirsiniz bunlar arasında geçiş yapmak için uygulamayı açtığınız da vavoo kanalları yazıyor büyük yazı ile ona her tıklama da diğer sunucuya geçecek fakat burada geçiş için tıkladığıiz zaman cihaza iki saniye zaman verin çünkü küçük bir kasma söz konusu olabiliyor tekrar hatırlatmak istedim vpn gerekebilir arkadaşlar güle güle kullanın beğenirseniz teşekkür etmeyi unutmayın uygulama indirme linki
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

6. Die folgenden 11 Benutzer sagen Danke zu köprülü für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #14
    Gehen Sie zu Danke
    Superuser Avatar von KaRaTuTKu

Info

Zitat Zitat von köprülü Beitrag anzeigen
    merhaba arkadaşlar iki ayrı özellik ekledim bu halini de sizlerle paylaşmak istiyorum isterseniz ikisini aynı anda isterseniz eskisini isterseniz yenisini dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz yeni apk ya eklediğim özellikler içerik arama filtreleme özelliği ikincisi vavoo kanalları yanı sıra huhu kool oha olarak ta kullanabilirsiniz bunlar arasında geçiş yapmak için uygulamayı açtığınız da vavoo kanalları yazıyor büyük yazı ile ona her tıklama da diğer sunucuya geçecek fakat burada geçiş için tıkladığıiz zaman cihaza iki saniye zaman verin çünkü küçük bir kasma söz konusu olabiliyor tekrar hatırlatmak istedim vpn gerekebilir arkadaşlar güle güle kullanın beğenirseniz teşekkür etmeyi unutmayın uygulama indirme linki
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    Usda gecmis olsun sifalar diliyorum.

Apk güzel yanliz bende VPN acik player göstermiyor.Desteklemiyormu yada sorun bendemi

Linkleri alip VLC üzeri acinca vpn ile sorun yok gösteriyor.

Farkli bir player ekleme sansin varmi kodlara?

8. The Following User Says Thank You to KaRaTuTKu For This Useful Post:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #15
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von resul_1972

Info

Selamünaleyküm öncelikle büyük geçmiş olsun kardeşim acil şifalar diliyorum bir sorum olacaktı paylaşmış olduğunuz vavoo APK ların TV uyumlu çalışan APK sını paylaṣmanız mümkünse paylaşırsanız sevinirim Saygılar..

Seite 3 von 8 ErsteErste 12345 ... LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer