Seite 4 von 8 ErsteErste ... 23456 ... LetzteLetzte
Ergebnis 16 bis 20 von 37

Thema: vavoo

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #16
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von hasanb

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

geçmiş olsun üstad, Dünya da her insandan biri yok. Önce Sağlığınız sonra gerisi, sağlıklı yaşam dileğiye

2. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu hasanb für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #17
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von köprülü

Info

@KaRaTuTKu usta player ile çok ilgisi olduğunu sanmıyorum açıkçası ama platforma ilişkin bu uygulamanın açmadığı içerikleri tabi ki vlc daha rahat çalıştırabilir sanki bu 4 platform bazen yayınları sağlıklı olmuyor sanki bugün de sağlıklı değil gibi ama usta yine de isteğine istinaden video player de bir değişiklik yaptım kısa zaman içinde paylaşırım usta

@resul_1972 kardeşim teşekkür ederim ederim resul kardeşim açıkçası bu uygulama yada buna benzer paylaştığım tüm uygulamalar aslında içerik bağlantı kaynakları nı almak yönünde oldu player leri bile aslında çalışıp çalışmadığını test etmek maksatlı ekliyordum ama malesef şimdilik hem ölçü olarak hem kumanda uyumu olarak tv için uyumlu hale getirmem mümkün değil gibi görünüyor ama üzerinde uğraşırım tabi yine

4. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu köprülü für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #18
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von köprülü

Info

sağolun arkadaşlarım hepiniz eksik olmayın hepinize teşekkür ederim

6. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu köprülü für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #19
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von onur7934

Info

geçmiş olsun

8. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu onur7934 für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #20
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von 4ever

Info

Köprülü usta öncelikle gecmis olsun sana sunu sormak istiyorum senin yaptığın bu uygulamada da benim ki gibi mobilden liste geliyor wlan üzeri bağlanınca liste gelmiyor bu sende ve diğer kullanıcılarda da aynı mı? İkinci sorum ise kanallari anlik olarak mı php ilei cektiriyorsun yoksa bir m3u listesinden mi cekiriyorsun
    Simdiden vereceğin cevaplar icin teşekkürler

10. Die folgenden 7 Benutzer sagen Danke zu 4ever für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 4 von 8 ErsteErste ... 23456 ... LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer