Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
18 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Görüntüde süreki kopma...!

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Kanarya1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

hangi internet aboneliginiz var ben telekom kullaniyorum sorun yasamiyorum eger kopmalar oluyorsa telefon acin ben sorun yasiyorum bana yeni internet sinyali yollayin dersin bazen routerden kaynaklasiyor hata ara sira update istiyo yada routerin fisini cekin bi 5 dakika sonra tekrar baglayin kendini güncellesin

2. 2 kişi bu gönderi için Kanarya1907 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git
    Yeni Üye yakup73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

konuya kafa yoran herkese cok tesekkürler.. Ama abiler interneti bir cok sekilde kontrol ettim, her sey sorunsuz, bir tek iptv ( m3u)de problem var.. Aslinda sadece hep 1 saniyelik bir kopma, film ya 1 saniye öncesine atliyor, yani ayni sahneyi tekrar görüyorum, yada bir saniye ileriye atliyor, sanki kanali yeniden secmisim gibi oluyor. ayni reuter e baska bir bilgisayar ve TV baglayacagim ve iptv yi bunlarla deniyecegim. sonucu tabiki yazarim.

4. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Yeni Üye zehra_13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Merhaba internetinizde bir problem yok ssiptv ye yüklediğiniz m3u linki patlamış bahsettiğiniz problemlerin açıklaması bu.Tavsiyem internette 12 veya 24 saatlik deneme veren siteler var ordan deneme alıp test edebilirsiniz.

5. 3 kişi bu gönderi için zehra_13 üyemize teşekkür etti:

6. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git
    Üye Ejder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Anladığım kadarıyla sizin listede problem var
    Yılmaz TV yi denediniz mi ?

7. 2 kişi bu gönderi için Ejder üyemize teşekkür etti:

8. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git
    Yeni Üye yakup73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

dogrusu "benim link" dedigim bu sayfadan aldigim linkler, bende linkte problem oldugunu düsünerek en güncellerini yükledim, yinede ayni oldu. simdi bilgisayarda yeni bir player deneyecegim. Konunun acemisi olunca her sey yeni, 500 tane soru olusuyor insanin kafasinda. belki daha problemsiz olurlar diye su mac adresli olan kanallarida deneyeyim diyorum, m3u ile aralarinda bir fark varmidir veya playerleri daha verimlimidir. Link satin alayim diye düsündüm, burada yillik 50Euroya linkler veriyorlar ama alan arkadaslar cok sorun yasadiklarini söylüyorlar, kanallarin sabitligi konusunda benden daha sorunlular. Zehra 13_ öyle bir adres bulamadim dogrusu.. Ejder_ yilmaz tv dedigin bu sayfadanmi..? burada bazi mesajlar okudum yilmaz tv acilmiyor diye..

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler