Sayfa 2/6 Ä°lkÄ°lk 1234 ... SonSon
26 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Universal IPTV Scan Ak - 47 Programını çalıştıramıyorum. Yardımcı olurmusunuz?

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

dmca.dedi.gibi..NET Framework 4.8.bunu.yüklü.degise.pogram.calışmaz.pogramı .acdında.antivürs.acıkmış.pogramı.kurmadan.N ET Framework 4.8.bunu.yükle.anti.vürüs.acıksa.dl.dosyasınÄ ±.siler.hata.alırsın.ki.silmiÅŸ

o.pogramın.key.i.var.girdimi.sanki.girmedin.gibi. duruyo.pogram

2. 7 kişi bu gönderi için iizz üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git
    Üye Tayyareci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Türkiye/Turkey Open Bullet önerisi.

Sayın Yöneticim; öneriniz üzerine Open Bullet'i indirip yükleyip deneyeyim dedim. Net Framework'ün en düşük 4.7 sürümünün bilgisayarımda yüklü olması gerekiyor bilgisine ulaştım. Net Framework'ün 4.7 sürümünü yüklemeye kalkınca bilgisayarımda bu sürümün desteklenmediği uyarısını alınca yüklemekten vazgeçtim. Herşey için teşekkürler.

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
    • Dosya tipi: jpg Pano013.jpg (90,5 KB (Kilobyte), 144x kez indirilmiÅŸtir)

4. 3 kişi bu gönderi için Tayyareci üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Sayın Yöneticim; ilgilendiğiniz ve de bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Bilgisayarım programın çalışması için gerekli olan Net Framework'ün sürümlerini desteklemediğinden çalıştıramadım demek. Programı çalıştırmadan önce antivirüs programını devre dışı bırakıyorum. Ayrıca Key'i girebileceğim aşamaya geçemedim zaten. Tekrar teşekkürler.:tr:

Net Framework.4,8.4,7.yüklü.degilse.hic.bi.tarama.po gramı.calışmaz.destegi.Net Framework.bundan.alır

6. 3 kişi bu gönderi için Tayyareci üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

bunu.dene.acarsa.config.atayim.orjinal.bu
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

bak.bu.pogramı.ac.iptv.tarama.pogramı.hata.verce k.gelen.uyarıyı.ok.Net Framework.oto.inecek
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

8. 65 kişi bu gönderi için iizz üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Türkiye/Turkey Bilgisayarım Net Framework 4.7 ve üstün versiyonları desteklemiyor.

Sayın Yöneticim; Herşey için, teşekkürler. Benim bilgisayarım o programların çalışması için gereken Net Framework'lerin sürümlerini desteklemiyor. Bilgisayarımı yenilersem o zaman tekrar denerim. Herşey için, teşekkürler.

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
    • Dosya tipi: jpg Pano014.jpg (87,9 KB (Kilobyte), 132x kez indirilmiÅŸtir)

10. 2 kişi bu gönderi için Tayyareci üyemize teşekkür etti:

Sayfa 2/6 Ä°lkÄ°lk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler