Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
18 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: PHP de gruplastirma yöntemi

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Yeni Üye arslion84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Böyle bir şeymi demek istiyordun arkadaşım .. Yani Smart IPTV de Gruplara Ayrılması için mesela....

#EXTINF:-1 tvg-ID="TRT1.tr" tvg-name="TR:TRT1 HD" tvg-logo="http://cccam.vdns.info/logo/trt1.png" group-title="Turkey [TR]",TR:TRT1 HD
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

Evet Mustafa kardesim demek istedigim sey ayni senin yazdigin gibi , kusura bakma tam anlatamadim kendimi acemiyim ..
    Grup Ayrilmasini php de nasil yazmam lazim .
    Konu arslion84 tarafından (04.10.18 Saat 17:26 ) değiştirilmiştir.

2. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git
    Super Moderatör mustafa1954 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bana http linkini vermeden bir kaç örnek verebilirmisin ,ben yukarda iki örnek verdim smart IPTV veya Başka Oynatıcılardaki grupları ayırmak için istiyorsan ben sana elindeki listeyi ayıracak bir şablon gönderirim,ama ikinci örnekten bahsediyorsan ,yani kanalları php ile sayfadan almak istiyorsan burada belirtirmisin..Mesela grupları elindeki m3u listeden ayırmak istiyorsan..Mesela Türkler ve Alman kanalları arasına şöyle bir şey yazabilirsin.. #EXTINF:-1,[COLOR red]****[/COLOR][COLOR lime]Turk Yayınları [/COLOR][COLOR red]****[/COLOR]
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. ,bu şablonu kullanırken türk yayınları denilen yere sen ne istersen yaz fakat,en alttaki [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. numaraları değiştir ,mesela [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. yap yoksa aynı http adrsini aynı sayfada iki kere kullanamazsın..ben biraz süsledim .Sen sade yapmak istersen .. '' #EXTINF:-1,Turk Yayınlari [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. '' olarak yapabilirsin.Bu verdiğim örneği defalarca Şu kanallar bu kanallar diye değiştirebilirsin ,dediğim gibi her kullanışta atıyorum [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. adresinde ufak değişiklik şart, bir sayıyı değiştirmen yeter..

#EXTINF:-1,[COLOR red]****[/COLOR][COLOR lime]Turk Yayınlari [/COLOR][COLOR red]****[/COLOR]
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

#EXTINF:-1,[COLOR red]****[/COLOR][COLOR lime]Alman yayınlari [/COLOR][COLOR red]****[/COLOR]

#EXTINF:-1,[COLOR red]****[/COLOR][COLOR lime] ?.......? Yayınlari[/COLOR][COLOR red]****[/COLOR]

#EXTINF:-1,Turk Yayınlari

gibi.....
    inşallah doğru cebabı vermişimdir ,yani istediğin budur .. Bunun daha çok çeşitli örnekleride var..

Mesela senin örneğe göre...
    #EXTINF:-1 tvg-ID="" tvg-name="####### SPOR KANALLARI #######" tvg-logo="" group-title="Turkey [TR]",####### SPOR KANALLARI #######
    Bu sarı http:// adreslerin yerine çalışsın veya çalışmasın başka adresde verebilirsin, ben burada adres vermek istenilmeyebilir diye 123 falan verdim, ama onlarda geçerlidir..
    Konu mustafa1954 tarafından (04.10.18 Saat 21:04 ) değiştirilmiştir.

3. 2 kişi bu gönderi için mustafa1954 üyemize teşekkür etti:

4. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Yeni Üye arslion84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

misal kardesim

echo "#EXTINF:-1,[COLOR red]****[/COLOR][COLOR lime]Turk Yayınlari [/COLOR][COLOR red]****[/COLOR],*TRT*\n";
    echo "http://trtcanlitv-lh.akamaihd.net/i/TRT1HD_1@181842/index_100_av-b.m3u8";
    echo "\n";

bunu böyle bu sekil eklersem hata veriyor liste gelmiyor hata veriyor , bunu nasil eklemem lazim onu bilmek istiyorum sadece

5. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

tamam seninkini yapalım sonra ben bir örnek sayfa vereceğim sana ..

#EXTINF:-1,[COLOR red]****[/COLOR][COLOR lime] Deneme Yayinlari [/COLOR][COLOR red]****[/COLOR]

EXTINF:-1,Deneme Yayinlari
    Örnek:
    #EXTM3U
    #EXTINF:-1,Armenian: AABC TV
    #EXTINF:-1,Armenian: AMGA TV
    #EXTINF:-1,Armenian: ARTN/SHANT
    #EXTINF:-1,Armenian: Kentron tv
    #EXTINF:-1,Armenian: Yerkirmedia
    #EXTINF:-1,=======> AFGHANISTAN <=======
    #EXTINF:-1,AFG: 1TV AFGHAN
    #EXTINF:-1,AFG: Arezo
    #EXTINF:-1,AFG: ARIANA INTERNATIONAL
    #EXTINF:-1,AFG: ATN NEWS
    #EXTINF:-1,AFG: ATN USA
    #EXTINF:-1,=======> Africa <=======
    #EXTINF:-1,AF: Vox Africa
    #EXTINF:-1,AF: RTS 1 AFRICA
    #EXTINF:-1,AF: ORTM AFRICA

6. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

verdiğim örnekte Afaganistan ve Afrika için kendi listesindeki bir adresi kullanmış sende böyle yap ,yani rasgele bir adresi al oraya yapıştır..Mesela o böyle yapmış... #EXTINF:-1,=======> Africa <=======
    Konu mustafa1954 tarafından (04.10.18 Saat 21:22 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler