• kurzarbeit
    THEMA BEWERTUNG
    5,00/5
    2
    DU HAST 5 STERNE GEGEBEN
    5/5
2 Benutzer haben diesen Thread bewertet:: Liste anzeigen
Wird geladen...
Seite 1 von 2 12 LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 5 von 7

Thema: kurzarbeit

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von kadir1974

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard kurzarbeit

Merhaba

Benim firma Kurzarbeit yapti malum corona yuzunden,,,bu ay kirami odemeyecegim buyuk ihtimalle acaba nasil bir hakkim var alman kanunlarinda.....saygilarimla

2. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #2
    Gehen Sie zu Danke
    Yasaklı Avatar von Orhan66

Info

Ev sahibine bildirmelisin kurzarbeit da olup kiranı ödeyemeyeceğini en geç 2sene sonra ödenmeyen kira ev sahibine ödenmesi gerekiyor şimdi ödeyemeyeceğim kira için herhangi ikaz veya çıkış almazsın devlet yasak etti o yüzden için rahat olsun ev sahibine haber vermen kafi yerinde olsam ev sahibine kağıtlı bildiri yap e-mail ilede olur telefonda konuştuğunda sesini kayıt et yani ev sahibine bildirdiğini ispat edecek kanıtın olsunki ilerde soru yaşama ev sahibi benim haberim yoktu demesin

3. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu Orhan66 für diesen nützlichen Beitrag:

4. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #3
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von kadir1974

Info

bu corona yuzunden kac ay kirami erteleyebilirim örnegin gelecek ay hazirandan itibaren

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #4
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von Eral

Info

İş yeri %67 kazancınızı ödemek zorunda, daha sonra arbeitsamtta müracaat ediyorsunuz en az altı ay size yardım ediyor.

6. The Following User Says Thank You to Eral For This Useful Post:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #5
    Gehen Sie zu Danke
    Yasaklı Avatar von Orhan66

Info

onu bilmiyorum kaç ay erteleyebiliyorsun en iyisi bu konuda uzman birine başvurmak yanlış yapmamak için her ertelediğin kirayı sonra geri ödemek zorundasın bu toplu olarak sonra fazla para eder en iyisi bir ay ertelemek eğer kredi veya taksitler varsa onları bankalar 3 ay erteliyor taksitleri para az gelirse çocuk parası ek yardımı (Kindergeldzuschlag) veya ev kira yardımı (Wohngeld) için başvuru yapabilirsin

8. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu Orhan66 für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 1 von 2 12 LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer