Sayfa 1/8 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: vavoo

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart vavoo

evet arkadaşlar sizlerle yeni bir uygulama daha paylaşıyorum bu uygulamada da yine hem kanalları izlemek hem m3u8 bağlantılarını kopyalamak ve m3u olarak dışa aktarmak üzere tasarladım bastıktan anlayacağınız üzere vavoo uygulaması bunda içerik olarak değil de ülke olarak m3u olarak dışa aktarma yapılıyor seçtiğin ülke yada ülkeleri dışa aktar diyerek panoya m3u formatında kopyalayabilirsiniz fakat kendi adıma söylüyorum kendi cihazım ile ilk 12 kategoriye kadar panoya kopyalama yapabildim çünkü daha fazla seçtiğim de cihaz kaldırmıyor ve çöküyor bu durumda tüm ülkeleri alabilmek için iki parça halinde almalısıniz ikinci aldığınız m3u formatlı içerikleri metin düzenleyici de oluştururken ikinci olanın başındaki #EXTM3U bu kısmı silip bilincinin en altına yapıştırın ama çok fazla kategori seçmeyecekseniz problem yaşamazsıniz sanıyorum buyrun arkadaşlar uygulama indirme bağlantısı beğenirseniz teşekkür etmeyi unutmayın arkadaşlar

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

2. 163 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:
    tahajik, apkev99, Phepuq, Samet1905, atakan1983, Ayhan1974, coskun, Memo2, merdaga, tosyaagackakan, SdfCgl, androbjk34, attilla1954, memati54, Persili, Semset74, raket, komaster, xanti, markclark, fibeley, Memo64, memoli1, Diemcarpe, Osaman, murate38, Bozzofmarl, alpermustafa, Famil, canimsin1966, shrek67, yakali, falkon42, 4ever, Dolce70, FB58, Delidolu, Molla22, haci053, asir1972, jghjhjghj, adres27, vorol, diyab, Bekir Alkan, Mezarci55, Sakir Karaaslan, musti37, trzorro, hilal67, Levent Demirtaş, avci kurt, manisa45, IMPERATOR1907, hazar49, çavuşabi, simiren, Efes, sefah, abos, samy, fener70, hasantas, Karabogaxx, bndogan44, murat5757, Nike, exex, Muki, techno34, tarik32, mufti37, Turab, teknouzman, ibrahim5472, gaza23, shadowhero55, cagalici, dursun28, Alex1269, don careca e, meram, ARRO, Uenluesoy 1, fatmai, adamci, iLevo, Elmadagli06, kanmur, sarizeybek, Talimhane, sanalm, bulent_39, HEMEGE, concool, mxxmq123, Akdeniz32, Diyaren, rihtim, hayroxtv, ziko_86, ebdaim, cngztrn, asikral_8319, Mhrrm21, raalbatros, ogzhkn, karaturk06, Mervecam, bodrum11, reduak, Ilker Gülay, geminid3, osadd, mustafa_2, o.eren, mdemirtas1983, can52, resul_1972, muammer74, Nihat_62, abbot, TOMRİS, redzheb, metinbicer, oracles, belp, Ttoygun, gigablue, zkuzey, duzce1903, zazu, delikadir, Asi1453, Sermet, okanmert, hakan90, ali_4646, mert77, REFSA, wanunu86, fugger, yalnizprens72, garaveli, Haskan, Piriyatel, ton, canim17, hakanaxu, memet1968, oemer45, OSMANLİTOKADİ, Senol67, muzo34, delphin01, Tavaslı, Saban01, Murat84, mahobilo, sahin55, KaRaTuTKu, merkez27

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

arkadaşlar söylemeyi unutmuşum uygulamayı kullanırken türkiye içinde vpn kullanmanız gerekebilir

4. 6 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye muzo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Merhaba usta elkerine saglok ben bunu tlefona indirdim oynetma lisde sini diş a akdar dediyimde pano ya kopyanandi diyor telefon nun neresine kopyanandi acaba bingin varmi cevap yazarsan sevinirim

- - - - - - - - - -

MERHABA USTA ELKERİNE SAGLOK BEN BUNU TLEFONA İNDİRDİM OYNETMA LİSDE SİNİ DIŞ A AKDAR DEDİYİMDE PANO YA KOPYANANDİ DİYOR TELEFON NUN NERESİNE KOPYANANDI ACABA BİNGİN VARMİ CEVAP YAZARSAN SEVİNİRİM

6. 2 kişi bu gönderi için muzo34 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye muzo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

İcinde sipor bölümü olmasa vpn e gerek kalmiyacak belkide hepsini fıtbol federesonu şikayet ediyor

8. 2 kişi bu gönderi için muzo34 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Super Moderatör oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@muzo34 video'daki görüntüde nasıl oluduğuna bakarsın.

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

10. 86 kişi bu gönderi için oemer45 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler