Sayfa 1/5 123 ... SonSon
21 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: trgoals

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart trgoals

merhaba arkadaşlar sizlerle bugün trgoals diye bildiğimiz sitenin malum kanallarını izleyebileceğiniz kanala ilişkin m3u8 bağlantısını kopyalayabileceğiniz isterseniz m3u formatında dışa aktarabileceğiniz tasarlamış olduğum bir uygulamayı paylaşacağım arkadaşlar kanal isimleri m3u8 bağlantısı içinden takip edilerek liste kutusuna o şekilde yazılıyor o yüzden dışa aktarmak istediğiniz de önce kanal ismine dokunarak isim ver diyerek isteğinize göre isim verebilirsiniz biliyorsunuz malum site içerik bağlantılarını sık sık değiştirebiliyor özellikle maç saatlerinde ama uygulama bu değişimi otomatik olarak yakalıyor ama bir kanalı izlerken böyle bir durum ile karşılaşırsanız yayın durursa uygulamadan çıkıp girmek yada yenile düğmesine basmak yeterli neyse arkadaşlar çok uzatmadan linki paylaşayım umarım beğenirsiniz beğenirseniz teşekkür etmeyi unutmayın işte uygulama indirme linki

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

2. 38 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Üye OSMANLİTOKADİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

özelden nasıl yapıldğını anlatırsan bende bi uygulama yaparım senin apk ya alternatif

4. 2 kişi bu gönderi için OSMANLİTOKADİ üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@OSMANLİTOKADİ kardeşim kusura bakma bir anlatım yapamıyorum ama daha önceki buna benzer paylaşmış olduğum blutv checker youtube converter uygulamalarını da aynı mantık ile yapmış ve nasıl yaptığımı o zaman zaten söylemiştim yapay zeka ile yapıyorum html Java script ve stil için css kodları kullanılarak yapılmış html tabanlı bir uygulamadır bu kadar söyleyebiliyorum aynı mantık ile yapılmış vavoo kanallarını kategorili bir şekilde çekmek için izlemek için de bir uygulama yaptım onu da birazdan paylaşacağım

6. 4 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@OSMANLITOKADI

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

👆

Bu siteye kayıt ol, kaynaklarını logolarını user agent | cookies gibi headerslerini topla bi kenara başla siteye bilgileri girmeye.
    Kodlama derdi yok, ancak sağlam kaynakların olcak. Sana tavsiyem kardeş herkesin yaptığı hatayı yapma: süreli max1 kullanıcı panel .ts | m3u8 gibi linkler doldurma sebebini söylememe gerek yok anladınız siz.

Uygulamaya her türlü kaynak koyabilirsin. Sony philips gibi android tv lere destek yok bu sitede ve kumanda kontrölü olmuyor.

Isteyen apkyu reklam ile boğuyor para kazanmak için.
    Ben reklamsız yaptım, kullanıcılarım rahat kullansın dedim zaten başka işten paramı kazanıyorum allah şükür bu yalnızca hobidir benim için

Umarım faydalı bir cevap olmuştur.

Iyi çalışmalar 👋💪

8. 62 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@köprülü

Kanalları çıkarttım çalıştılar sonradan error veriyorlar, ama paylastigin apk içinde açılıyorlar

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

Acaba user agent gibi bi xtra kodmu lazım oynatmak için? Headers kodlarını sunma imkanın var mı?

Edit: trgoals apk yu denedim ordada açılmadı kanallar.
    Konu Murat84 tarafından (4 Hafta önce Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

10. 49 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler