Sayfa 1/2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: iptv yukleme sorunu

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye murat50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart iptv yukleme sorunu

iptv aldim yilik dosya link 8bin 900 kanal var kanalar hepsi yuklemiyor smart iptv denedim olmuyor dosya icinde sadece turk kanalari sectim 1200 kanal bakiyorum neden 8 bin 900 kanalari gostermiyor yukleniyor yaziyor ic birsey cikmiyor

Benzer Konular:

2. 13 kişi bu gönderi için murat50 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Dunlop34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Kardeşim öncelikle sorununa yardımcı olalım iptv smartes var play storede onu indir yüklenicektir

4. 5 kişi bu gönderi için Dunlop34 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

hafıza.kulandın.tv.uydu.cihazı.yayın.alma.kapa sitesi.düşük.kimi.uydu.cihazları.serverde.2000 0.den.yukarı.cıkmaz.kimi.uydu.cihazları20.0000. yayın.alır.işlemci.icine.konan.filaş.yüksek
    m3u.yu.tex.le.ac.yabancı.yayınları.senin.bakmı can.kanaları.sil.fazla.sil.1300.1400.den.yukarı. olmasın.inmez.yüklenmez.server.yüksek.kapasitel i.yayınları.her.pogram.acmaz.hata.verir

serveri.aldın.kişide.server.kapasitesini.düşü rür.sadece.senin.bakcan.yayınları.ekler.servere
    Konu iizz tarafından (11.08.22 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir.

6. 5 kişi bu gönderi için iizz üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Yeni Üye murat50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

smart tv saten yuklu ciyazta [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. burada yukleme yaptim 8bin 900 kanal yuklemedi iizz evet 20 000 bin yayini var bende saten turk alman kanalar yukledim 1800 kanalar ciyazin gucu yetmiyor bir seferinde yukledi 25 dakki bekledim

ben adamin verdiyi sever icindeki kotlar ayirdim sadece turk alman kanalari sectim bir dosya yaptim

8. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

sana.yazdım.dükanda.iptv.yüklerken.eski.cihazla r.almıyo.o.kadar.yayını.eskiden.böyle.sıkınt ı.yoktu.kanal.sayısını.düşürüyorum.o.zama. poglem.bitiyor

senide.cihazın.eski.
    8bin 900..4mg.filaş.en.azı..iyi.işlem.cili.tv.veya.u ydu.cihazı.olması.gerek

9. iizz üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler