Sayfa 1/3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Implayer'a m3u Listesi nasıl yükleniyor.

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye eflatun78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Implayer'a m3u Listesi nasıl yükleniyor.

Merhaba,

Uydu cihazım bozuldu bende çok fazla TV kanalı seyretmediğim için android box cihaz aldım ve ihtiyaç halinde IP tv ile ulusal kanalları seyrederim dedim. Tivimate uygulaması çok güzel ama kumanda çalışmıyor, kumandanın da çalışması için abonelik lazım oda 450 tl ve çok pahalı geldi bana. Keşke çevremde birileri olsa da 5 kişilik sınırsız üyelik satın alsam, ama maalesef böyle bir uygulamaya ihtiyacı olan benden başka kimse yok . Şu an Laz Deluxe İpTv'yi kullanıyorum ama oda direk kanalları açmıyor, arayüzde bir kaç yere girdikten sonra kanallar açılıyor. Şimdi asıl soruma gelecek olursak implayer'ı kullanmak istiyorum ancak oda yerelden kendi hazırladığım ve düzenlediğim m3u listemi yükletmiyor. Bir türlü beceremedim, yapamadım. İnternetten link girmem lazım ve ben elimdeki m3u listesini nasıl bir link haline döndürüp o kısma girdiğimde kanalları indirir bilemiyorum. Sitede rastgele yayınlanan bir m3u linkini girdim ve hemen indirip kanal listesini getirdi. Ancak ben şifreli, +18 veya bir çok ülkenin yayınını istemiyorum. Kendi hazırladığım ve sıraya soktuğum yaklaşık 80 kanallık şifresiz ulusal kanalları implayerda açmak istiyorum. Listemi googe drivera yükledim ve paylaşıma açarak, bağlantı adresini girdim ama olmadı, aynı şekilde dosya.co adresine de yükleyip bağlantı linkini implayer üzerine girdim ama yine indirmedi. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler.

Benzer Konular:

2. 10 kişi bu gönderi için eflatun78 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Üye a.soyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Iptv extreme apk yükle birde inatbox yükle tasfiye ederim

4. 7 kişi bu gönderi için a.soyel üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

6. 5 kişi bu gönderi için a.soyel üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Apk yukleyecem ama beceremedim

8. 3 kişi bu gönderi için a.soyel üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Yeni Üye eflatun78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

İnat yüklü ama ailem yanıma geldiğinde onlar alıştıkları gibi uydu cihazı gibi kullanmak isterler. Zorlansınlar istemiyorum. implayer da çok kullanışlı, sadece kanal listesini yükleyemiyorum. Yerel olarak alsa kanal listesini hiç sorun yok ama maalesef [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. bu şekilde linkden alıyor. Bu nu nasıl yaptınız acaba ben nereden elimdeki m3u listesini link haline getirebilirim.

10. 3 kişi bu gönderi için eflatun78 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler